Kome smeta maska na licu? Dal Varešanović opet strijelac u Turskoj

0

Nogometni reprezentativac Bosne i Hercegovine i veznjak Rizespora Dal Varešanović ponovo je danas, 2. marta, postigao pogodak u turskoj Superligi.

U meču njegovog Rizespora protiv Kayserispora, Dal Varešanović je postigao novi pogodak u ubjedljivoj pobjedi od 3:0.

Varešanović je gol postigao u 90. minuti, a prije njega su pogađali Jonjo Shevley (62. minuta) i Altin Zeqiri (81. minuta).

Munira Subašić i Emir Suljagić će se obratiti u Generalnoj skupštini UN-a - evo i kada

Naš Zmaj je ovim pogotkom stigao do brojke od devet golova, kojima je dodao i dvije asistencije.

Podsjetimo, Dal Varešanović je nedavno doživio neugodnu povredu jagodične kosti. Zbog ove povrede, on mečeve igra s maskom na licu.