Kolašinac igrao 25 minuta u drugoj pobjedi Arsenala

Facebook / Arsenal / Ilustracija
Ekipa Arsenala slavila je rezultatom 3:1 u drugoj pripremnoj utakmici protiv Wanderersa.

Topnici su u vodstvo stigli u 33. minuti kada Olivier Giroud postiže gol na asistenciju Nacha Monreala, da bi ovaj drugi četiri minute nakon prvog gola fantastičnom dugom loptom pogodio Aarona Ramseya kojem nije bilo teško s vrha kaznenog prostora lobovati golmana domaćih.

Treći pogodak za Topnike postigao je Elneny u 44. minuti, da bi konačnih 3:1 postavio Lustica u 57. minuti susreta.

W-A_1-3 by clipsbh

Sead Kolašinac nije počeo meč od prve minute, baš kao niti jedan igrač koji je prošlu utakmicu igrao od početka, a svi oni zajedno priliku za igru dobili su u 66, minuti susreta.