Kakva asistencija: Ovo je kada Pjanića pustiš da bude Pjanić. Bravo, Mire!

0
Printscreen / Asistencija Pjanića

Besiktas je večeras na svom stadionu u 4. kolu turske Superlige sa 3:0 savladao Malatyaspor, a svoj debi upisao je Miralem Pjanić.

Našao se Pjanić u startnoj postavi turskog tima, a već u 7. minuti je napravio fenomenalan potez i pokazao zašto je doveden.

Fantastično je Pjanić proigrao Michyja Batshuayija, a napadač Besiktasa rutinski matira golmana gostiju i to je 1:0.

Svaka čast: Umjesto svečanog prijema za Uskrs nadbiskup Vukšić darovao 500 obroka

"Ovo je kad Pjanića pustiš da bude Pjanić. Bravo, Mire!", napisao je Amer Obradović na Twitteru.

Samo tri minute poslije Nkodou pogađa za 2:0, a pobjedu Besiktasa bizarnim golom, svojim drugim na meču, ovjerava Batshuayi.

Vršio je Belgijanac u 52. minuti presing na golmana Malatyaspora Abdulsameda Damlua, a on ga je napucao prilikom ispucavanja lopte te se ona odbila u gol za 3:0.

Na OVOM LINKU možete vidjeti i bizaran gol Batshuayija.