Juventus poražen od Melbournea, Pjanić ostao bez debija

Talijanski prvak Juventus poražen je danas u prijateljskom susretu u Australiji od Melbournea nakon jedanaesteraca. Regluarni dio susreta završen je rezultatom 1:1.

Nakon prvih 45 minuta susreta u Melbourneu nije bilo golova. Juventus je do vodstva došao u 58. minuti susreta, a strijelac je bio Moreno.

Domaćin je jedanaesterca izborio sedam minuta prije kraja, a strijelac je bio Ingham. Pobjednika su odlučili jedanaesterci, a slavio je Melbourne s 4:3. Neprecizni s bijele tačke bili su Macek i Padovan.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine, Miralem Pjanić, nije upisao nezvanični debi u dresu Stare dame.