Juventus krenuo pobjedom, Pjanić upisao fantastičnu asistenciju

Talijanska Serija A počela je danas, a aktuelni prvak Juventus nije imao mnogo problema da upiše trijumf protiv Cagliarija. Stara dama slavila je rezultatom 3:0.

Juventus je do vodstva došao u 12. minuti susreta. Lichsteiner je asistirao, a mrežu Cragna zatresao je Mario Mandžukić.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Juventus je došao do dva gola prednosti. Miralem Pjanić je odlično pronašao Dybalu koji postiže drugi gol za Staru damu na susretu.

Konačnih 3:0 za Juventus postavio je Gonzalo Higuain u 66. minuti susreta. Asistenciju je upisao Alex Sandro.