Juventus jedini s maksimalnim učinkom u Serie A

0

U posljednjem susretu drugog kola italijanskog fudbalskog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Veronu s 0:3 upisavši i drugu pobjedu na otvaranju sezone.

Torinska "Stara dama" je povela u 28. minuti golom Dušana Vlahovića.

Na 0:2 je povisio Nicolo Savona u 39. minuti.

I Dodik se uključio u raspravu o Severini, pa udario na Konakovića: "Neka pjevaju jedno drugom"

Papobjedu gostiju potvrdio je Vlahović svojim drugim golom na utakmici realiziravši u 53. minuti kazneni udarac.

U ranije odigranom susretu Cagliari i Como su remizirali 1:1.

Zmaj napušta Juventus, ali ostaje u Italiji: Evo za koji klub će nastupati

Roberto Piccoli u 44. minuti je doveo domaćine u vodstvo, a izjednačio je Patrick Cutrone u 53. minuti.

Nakon dva odigrana kola Juventus je jedini tim s maksimalnim učinkom.