Jusuf Gazibegović zabio fantastičan gol iz slobodnjaka za vodstvo svog tima

1

U toku je utakmica 28. kola austrijske Bundeslige između SK Rapid i Sturm Graza, a trenutni rezultat je 1:3.

Naš reprezentativac Jusuf Gazibegović postigao je gol u 29. minuti utakmice. Ove sezone postigao je dva gola i dodao četiri asistencije.

Preostale golove za Sturm postigli su Horvat u osmoj i Kiteishvilli u 44. minuti, a dok je gol za Rapid zabio je Mayulu u 19. minuti meča.

Duraković objavio video sa slavlja: 'Oj Ćamile nisi više glavni, pobedio narod pravoslavni'

Sturm se trenutno nalazi na prvom mjestu austrijskog prvenstva sa 38 osvojenih bodova.

U narednom kolu Sturm Graz ide na teško gostovanje drugoplasiranom RB Salzburg, dok će SK Rapid tražit će nove bodove u Linzu kod LASK-a.