Juniorski reprezentativac BiH s Freiburgom osvojio Kup Njemačke

Juniori Freiburga, čiju mrežu sa dosta uspjeha brani naš golman Elvin Kovač, osvojili su Kup Njemačke. Oni su danas u Berlinu u finalu rezultatom 2-1 savladali ekipu Kaiserslauterna.

Freiburg je poveo preko Leopolda u 63. minuti, da bi rezervista Kaiserslauterna Kersthold izjednačio u 83. minuti. Konačan rezultat i veliku pobjedu Freiburgu donio je Boukhafa u 84. minuti.

"Ovo je za mene bio najvažniji dan u dosadašnjoj karijeri. Mojoj sreći nema kraja. Nadam se da je samo prvi veliki uspjeh u Freiburgu i da ću vrlo brzo zaigrati za prvi tim", kaže Elvin Kovač.