Jović: Žao mi je navijača

Radiosarajevo.ba
Jović: Žao mi je navijača


Prostorije FK Sarajevo (Foto: Samir Cacan/Radiosarajevo.ba)

Nogometaši Sarajeva pretrpjeli su težak poraz u 17. kolu na svom terenu od ekipe GOŠK-a, a ubrzo je sazvana vanredna sjednica Upravnog odbora FK Sarajevo.

Na sjednici koja je održana sinć Upravni odbor donio je odluku da se kazne igrači zbog sramotnog odnosa prema dresu kluba u utakmici protiv ekipe iz Gabele.

"Ekipa će biti pod budnim oom u narednom susretu protiv Veleža u Mostaru, a šefu stručnog štaba Draganu  Joviću data je puna podrška", rekao je za Avaz Dino Selimović direktor koševskog premijerligaša.


Prostorije FK Sarajevo (Foto: Samir Cacan/Radiosarajevo.ba)

Jović: Osjećam se kao otrovan

Sa druge strane trener Dragan Jović je istakao da preuzima odgovornost za nedjeljni poraz.

"Kao trener odgovoran sam za ono što se dešava na terenu, a protiv ekipe iz Gabele to je bila blamaža. Rukovodstvo kluba nema ništa s tim, imali smo odlične uslove za pripreme", rekao je strateg Bordo tima za Dnevni avazi.D

Draganu Jović je ovo bila prva utakmica na klupi Sarajeva pred domaćom publikom.

"Činilo se da smo nakon pobjede u Tuzli na pravom putu, a onda smo u nedjelju doživjeli bolno otrežnjenje. Žao mi je navijača koji su nas bodrili svih 90 minuta. Baš se osjećam kao orovan", rekao je u razgovoru za Avaz trener Sarajeva Dragan Jović.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije