Jelena Trivić iznenadila pratioce nogometnim vještinama na društvenim mrežama

Predsjednica Narodnog fronta, Jelena Trivić, poznata po svojoj političkoj angažiranosti, ovoga puta iznenadila je svoje pratitelje na društvenim mrežama.
Na svom Facebook profilu objavila je video u kojem demonstrira iznimne nogometne vještine, žonglirajući loptu s lakoćom i preciznošću.
U objavljenom videu, Trivić prikazuje impresivnu kontrolu lopte, održavajući je u zraku više od minute, izmjenjujući noge.

Preminuo Halil Brzina, ratni komandant i šejh Nakšibendijske tekije Mejtaš
"Malo rekreacije u slobodno vrijeme", napisala je u objavi, skromno ističući svoju strast prema nogometu. Ovo nije prvi put da Trivić pokazuje svoju ljubav prema tom sportu. 2021. godine postala je članica Ženskog nogometnog kluba Spartak, ističući nogomet kao svoju prvu sportski ljubav.
"Nogomet je bila moja prva sportska ljubav, sport koji ubjedljivo najviše volim, iako ga nikad nisam trenirala. Ipak, odlučila sam da priložim rodni list i sliku i postanem član novoosnovanog kluba. Pa vidjet ćemo. Možda nešto i bude od mene", poručila je Trivić u jednoj od izjava prije nekoliko godina.

Drama do posljednje sekunde: Srbija i Albanija remizirali u napetom okršaju
Ispod objave našli su se i šaljivi komentari poput "Više ti paše fudbal da igraš nego da se baviš politikom", "U zdravom tijelu zdrav duh ali izgleda da važi i obratno", "Ovo Dodik ne može".
ФудбалМало рекреације у слободно вријеме ⚽️😃
Posted by Jelena Trivic on Saturday, June 7, 2025

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.