Inter u Munchenu šokirao Bayern: Frattesi donio pobjedu Neroazzurrima
U utorak, 8. aprila, odigrane su prve utakmice četvrtfinala Lige Prvaka.
Na Allianz Areni milanski Inter je kao gost šokirao domaći Bayern i slavio rezultatom 1:2.
Gosti su poveli u 38. minuti kada je Lautaro Martinez nakon prelijepe akcije pogodio na asistenciju Marcusa Thurama za 0:1.
Smog ostao, obećanja nestala: Sedam godina kasnije Sarajevo je i dalje među najzagađenijim gradovima
U 85. minuti legendarni Thomas Muller pogađa za poravnanje, ali radost domaćih je trajala samo tri minute, jer je u 88. minuti Davide Fratessi pogodio nakon asistencije Carlosa Augusta za novo vodstvo Intera, a ispostavit će se i konačnih 1:2.
Sutra su na rasporedu još dva susreta četvrtine finala Lige prvaka. Barcelona će ugostiti Borussiju Dortmund, dok će Paris Saint-Germain ugostiti Aston Villu.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.