Igrač Željezničara završio u bolnici u Bakuu: Čekaju se rezultati pretrage

1

FK Željezničar odigrao je drugu utakmicu drugog pretkola Konferencijske lige protiv azerbejdžanskog predstavnika Neftcija, a meč se odigrao na stadionu Bakcell Arena.

U toku utakmice, nogometaš Haris Ovčina dobio je žestok udarac u glavu i trenutno se nalazi u bolnici u Bakuu i čeka nalaze od doktora.

Udarac je zaradio u prvom napadu na početku drugog poluvremena, u vazdušnom sudaru sa  protivnikom Netfcija.

U Bugojnu održana promocija knjige "Diskurs o bosanstvu" prof. Senadina Lavića

Odmah nakon toga, na teren je stigla medicinska pomoć, koja je potrajala više od pet minuta, što znači da udarac nije za šalu.

Ipak, na kraju, Ovčinu su odnijeli na nosilima s terena. Nije mogao nastaviti utakmicu, a odmah poslije toga prevezen je u bolnicu gdje je podvrgnut pretragama.

Vjetar u leđa: Navijači poslali motivirajuće snimke i poruke fudbalerima FK Željezničar

Doktori Željezničara, kao i Ovčina čekaju prve nalaze kako bi se odmah krenulo u siguran oporavak.

Podsjećamo, ekipa Željezničara, danas je izgubila rezultatom 2:0 i tako s ukupnih 4:2 ispala iz Konferencijske lige.

Naredni meč, Željezničar igra za devet dana, protiv Borca.