Džeko nakon utakmice sa Švicarskom: "Sve golove smo naivno primili, možemo gol razlike protiv Katra"
Završena je utakmica drugog kola u okviru grupe B FIFA Svjetskog prvenstva 2026 između reprezentacija Bosne i Hercegovine i Švicarske.
Na kraju utakmice na "SoFi stadionu" u Los Angelesu konačni rezultat je glasio 4:1 za Švicarsku.
Nakon susreta javnosti se obratio kapiten našeg tima tima Edin Džeko.
Barbarez nakon utakmice s Švicarskom: "Dat ćemo sve od sebe protiv Katara, nema predaje"
"E sad, priča da li je zasluženo ili nezasluženo, nažalost, nismo izdržali tih zadnjih 20 minuta, iako, na neki način, sve te golove što smo primili, primili smo naivno. Ali ovo je tako takmičenje da ne možeš... ne možeš podcijeniti ni jednu loptu", kazao je Džeko.
A crveni karton za Muharemovića, kratko je prokomentarisao: "Nakon crvenog trebali smo se fokusirati više. Nisam sve vidio. Crveni ko crveni, znači da je zakasnio prema lopti i sigurno da je i to jedan od momenata zbog kojih smo na kraju četiri primili."
Govorio je i o narednoj utakmici: "Sigurno da ni taj Katar nije ono sto očekuju. Sigurno da nece biti lagano. Idemo odmoriti, sigurno da može biti gol razlika."
Rezentacija Bosne i Hercegovine naredni susret igra u srijedu, 24. juna, od 21 sat po našem vremenu protiv reprezentacije Katara na "Lumen Fieldu" u Seattleu.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.