Ibišević i Salihović deklasirali Koblenz (VIDEO)

Ekipa Ralfa Ragnicka večeras je na svojoj Rhein-Neckar Areni u Sinsheimu, u okviru njemačkog DFB-kupa, savladala ekipu Koblenza rezultatom 4:0.

Predvođen bh. dvojcem, Salihovićem i Ibiševićem, Hoffenheim se tako izborio plasman u četvrtfinale njemačkog Kupa.

Salihović je bio strijelac prvog gola za Hoffenheim, nakon odlično izvedenog slobodnog udarca, popspremio je loptu u mrežu u 50. minuti utakmice.

Na 2:0 je povećao Vedad Ibišević u 67. minuti nakon akcije u kojoj je učestvovao i Salihović.

Četiri minute nakon toga, opet Ibišević. Ovaj put u ulozi asistenta, asistirao je Maicosuelu za 3:0. Ni to nije bilo dovoljno domaćima pa u 90' minuti preko Comppera pogađaju za 4:0, a na asistenciju Sejada Salihovića. Oba Zmaja su odigrali cijelu utakmicu.

Bajramovićev Frankfurt je pretrpio visok poraz na svom terenu od minhenskog Bayerna. Bavarci su savladali domaću ekipu rezultatom 0:4. Bajramović je odigrao prvo poluvrijeme.