Huk Hordi zla odjekivao ulicama Mostara: Vedran Puljić! (VIDEO)

Fudbalski klub Sarajevo jučer je u Mostaru u 19. kolu BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine gostovao kod mostarskog Zrinjskog. Susret je završen bez pobjednika, rezultatom 2:2.

Bordo tim prvi dolazi do vodstva, a strijelac je Deni Simeunović u 23. minuti susreta.

Navijači Sarajeva znali su proslaviti gol svoje ekipe, a skandiranje imena tragično ubijenog navijača Bordo tima, Vedrana Puljića može se čuti na svakom susretu u 24. minuti.

Na taj način navijači Sarajeva sjećaju se svog prijatelja i podsjećaju na tragično prekinutu mladost zbog koje u ovoj državi još uvijek niko nije odgovarao. Trenutak kada Bordo tim postiže pogodak s prozora svog stana, snimio je jedan Mostarac.