Hrvatski reprezentativci Srna i Kalinić se sukobili nakon utakmice ukrajinske lige (VIDEO)
Hrvatski fudbalski reprezentativci Darijo Srna i Nikola Kalinić sukobili su se nakon uzvratne utakmice polufinala ukrajinskog kupa između Šahtara i Dnjipra.
Kako pišu hrvatski mediji, Kalinić je isprovocirao kapitena Šahtara i hrvatske reprezentacije Darija Srnu. Uslijedio je potezanje za dresove, pljuvanje i međusobne uvrede ("Dođi pi... ti si nula od igrača").
Eskalaciju sukoba spriječio je jedan od pomoćnih Šahtarovih trenera Carlo Nicolini koji je dvojicu hrvatskih igrača razdvojio i otpratio u svlačionicu.
Srna je za Jutarnji list kratko prokomentirao sukob s Kalinićem.
"Ja sam samo branio svoj klub. Kalinić je super dečko, kad se smire emocije bit ćemo opet dobri prijatelji".
Inače, utakmica odigrana u Lavovu je završila s 1:1, pa je Šahtar zahvaljujući 1:0 pobjedi iz prvog susreta u Dnjiipropetrovsku prošao u finale.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.