Horde Zla upriličile vatromet za 79. rođendan FK Sarajevo na utakmici protiv Sloge
Fudbaleri Sarajeva su u okviru 12. kola WWIN lige Bosne i Hercegovine savladali ekipu Sloge na "Koševu" rezultatom 1:0.
Time je "Bordo tim" prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede, ali je i na najbolji način upotpunio 79. rođendan ovog kluba.
Najvatreniji navijači Sarajeva, popularne Horde Zla, večeras su na sjevernoj tribini "Koševa" na početku utakmice naprije upriličili koreografiju povodom rođendana svog kluba, ali tu nisu stali.
Novinarka Mirza Vranj traži pomoć: Nakon reakcije na antibiotike vraćaju je kući, a stanje sve gore
Oni su u 30. minuti utakmice upalili i vatromet što je ispraćeno aplauzima s istočne i zapadne tribine najvećeg bosanskohercegovačkog stadiona, a "šlag na tortu" je sigurno bila pobjeda koja je stigla pogotkom Nermina Mujkića u 89. minuti utakmice.
Sarajevo će sredinom naredne sedmice odmjeriti snage sa Radnikom iz Hadžića u okviru šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine, a taj susret se igra u utorak, 28. oktobra, na stadionu "Koševo".
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.