Hiddink: Matematičke šanse još uvijek postoje

Slektor nogometne reprezentacije Turske, Guus Hiddink, istaknuo je da je njegova ekipa pravila puno glupih grešaka u 3-0 porazu od Hrvatske u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Europsko prvenstvo iduće godine...

"Pogodak u drugoj minuti utakmice nas je presjekao. Kada izgubite 3-0, gledano iz defenzivne perspektive, učinili ste nešto jako glupo", rekao je Hiddink dan uoči revanša na Maksimiru.

Iako njegova ekipa mora postići minimalno tri pogotka u gostima reprezentaciji kojoj je u 210 minuta u posljednja dva susreta postigla jedan pogodak, Hiddink ne gubi nadu.

"Matematičke šanse još uvijek postoje. Ako se ne plasiramo na završni turnir bit će to veliko razočarenje za mene", kaže Holanđanin.

Neizbježno pitanje bilo je o njegovoj ostavci, odnosno namjerava li se vratiti u Tursku nakon utakmice.

"Naravno. Vraćam se u Tursku na razgovor sa savezom", zaključio je Hiddink razgovor za holandski Plus News.