Hagi: Misimović utakmice igra na egzibicijskom nivou

Radiosarajevo.ba
Hagi: Misimović utakmice igra na egzibicijskom nivou

Trener nogometaša istanbulskog Galatasaraya, Rumun Gheorge Hagi, službenim je saopćenjem objasnio razloge zbog kojih je Zvjezdana Misimovića izbacio iz prve ekipe.

"Igrač Zvjezdan Misimović svojim je ponašanjem na treningu i utakmicama daleko ispod standarda kluba kao što je Galatasaray. Njegov je pristup treninzima i utakmicama, koje igra na egzibicijskom nivou, kritično loš", istaknuo je 45-godišnji Rumun bez ustezanja poentiravši:

"Misimović igra s manjkom koncentracije, bez imalo želje te posve nedisciplinirano u tehničko-taktičkom pogledu. Iz tih razloga sa saradnicima u stručnom štabu odlučio sam ga udaljiti iz kruga prve ekipe.

"Misimović, koji je ljetos doveden iz Wolfsburga za osam miliona eura, dok je u klubu još trener bio Frank Rijkaard, do daljnjeg će raditi s trenerom druge ekipe.


Misimović suspendovan u Galati

totalsport/radisoarajevo.ba

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije