Golman riješio derbi sezone: Pogledajte urnebesni autogol godine u svijetu

Fudbaleri Cluja savladali su Astru u 21. kolu Prve lige Rumunije rezultatom 2:0 u duelu dvije prvoplasirane ekipe na tabeli.

Međutim, osim navijača ovih timova koji će dugo pamtiti tu utakmicu, ona će ostati upamćena u svijetu zbog velike greške golmana Astre Davida Lazara.

Cluj je do prednosti došao u 23. minutu kada se poslije gužve u kaznenom prostoru gostiju najbolje snašao Andrej Burka koji je uspio da pogodi protivnički gol.

Ipak, momenat po kome će svi pamtiti ovaj meč dogodio se u 84. minutu kada je golman David Lazar smjestio loptu u svoju mrežu poslije centaršuta Emanuela Kulija.