Galatasaray večeras zadao novu glavobolju Fenerbahceu i Edinu Džeki

0

U meču 24. kola turske Super Lige, Galatasaray je pobijedio Samsunspor na gostujućem terenu, a rezultat je glasio 0:2.

Ovom pobjedom je Galatasaray preuzeo vrh lige, barem do sutra, kada Fenerbahce igra svoj meč ovog kola.

Sve je bilo gotovo unutar 11 minuta. U 5. minuti je Victor Nelsson postigao pogodak, a samo šest minuta kasnije, konačan rezultat je postavio Baris Alper Yilmaz.

Sead Turčalo: 'Kako Rusija podstiče poricanje genocida u Srebrenici i balkansku nestabilnost'

Srećom po našeg Dijamanta Edina Džeku, koji se bori za trofej najboljeg strijelca lige, Mauro Icardi nije postigao pogodak.

Fenerbahce igra svoj meč sutra, 3. februara, protiv Antalyaspora, s početkom u 17:00 sati.