Fudbaleri FK Sarajevo nakon pobjede trenirali na stadionu 'Asim Ferhatović-Hase'
Fudbaleri Sarajeva stigli su do ubjedljive pobjede u prvom meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine nad ekipom Travnika. Konačan rezultat bio je 4:0 u dobroj fudbalskoj predstavi koju je osim sigurnog trijumfa domaćih, obilježio i debi novog šefa Bordo struke Mehe Kodre na klupi.
Zanimljivo je da su reflektori Olimpijskog stadiona "Asim Ferhatović-Hase" ostali upaljeni jer su igrači koji nisu bili dio početnog tima, odradili trening kako bi svoju takmičarsku formu održali uoči duela protiv Slavije.
U sklopu 10. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, Sarajevo dočekuje Slaviju u nedjelju, 5. oktobra godine, sa početkom u 15 sati.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.