FK Željezničar razočarao navijače na Grbavici: Igman slavio nakon preokreta i gola sa 30 metara

1

Nogometaši FK Željezničar poraženi su na Grbavici u svojoj drugoj pripremnoj utakmici ovog ljeta od ekipe Igmana iz Konjica sa 3:1.

Jedini pogodak za plave postigao je Sulejma Krpić u 12. minuti, nakon asistencije Amera Hiroša.

Hebibović je poravnao rezultat već u 16. minuti nakon što je matirao Muftića za oduševljenje hercegovačke ekipe.

Hadrović:  Defile Vojske Srbije – realizacija deklaracije "svesrpskog sabora" i akt agresije

Preokret Igmana desio se na startu drugog poluvremena, a njegov kreator je bio Bešagić koji je postigao fantastičan gol sa 30 metara.

Konjičani su dokrajčili Željezničar nakon kontranapada u 81. minuti. Hrustanović je pogodio za konačnih 3:1 na Grbavici.

Fudbaleri Željezničara su u pripremnoj utakmici poraženi od Igmana sa 3:1. 🔵⚪ 📝 Više informacija na www.fkz.ba 📷 Adem Ćatić, www.fkz.ba