FK Leotar i HŠK Zrinjski podijelili bodove

0

Leotar i Zrinjski podijelili su danas bodove na Policama, u susretu 14. kola m:tel Premijer lige BiH.

Plemići su poveli već u 11. minuti. Sjajan pas u prostor pružio je Janković prema Bilbiji, a zatim je kapiten mostarske ekipe majstorski lobovao Puletića za 0:1.

Zrinjski je imao još nekoliko poluprilika, ali Trebinjci su ipak uspjeli izjednačiti. Desilo se to u 40. minuti, snažnim šutem iz slobodnog udarcem Haris Handžić je savladao Čondrića.

Duraković objavio video sa slavlja: 'Oj Ćamile nisi više glavni, pobedio narod pravoslavni'

🏁 Подјела бодова на Полицама. 💙🤍 Лео нам је из камена ник'о... #fkleotar #leotar #trebinje #mtelpremijerligabih #leonamjeizkamenaniko #mtelbh #mtel #wwin #hskzrinjski #mostar

Posted by FK Leotar Trebinje on Sunday, October 16, 2022

Ekipe su na odmor otišle s rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu dugo se čekalo na uzbuđenja, da bi Bilbija imao sjajnu priliku u 80. minuti, ali je izvrsno intervenisao Puletić.

Minut prije kraja Janković je sjajno šutirao iz slobodnog udarca, ali fenomenalno je ponovo reagovao Puletić i sačuvao vlastitu mrežu. Ostalo je 1:1, piše SC Sport.

Zanimljivo, prvi je to remi u domaćem prvenstvu za Zrinjski ove sezone.