FK Borac doživio poraz od Leotara u Bosanskom Novom

0

Fudbaleri banjolučkog Borca svojim su navijačima priredili još jedno neprijatno iznenađenje. Njih je danas na stadionu Mlakve u Bosanskom Novom savladao Leotar minimalnim rezultatom 1:0.

Trebinjci su u meč ušli kao potpuni autsajderi, no na kraju se van svih očekivanja u svoj grad vraćaju s velika tri boda.

Banjolučani bolje ulaze u ovaj susret, te prijete preko Zakarića, ali gola nije bilo.

Na Bjelašnici jutros minus 6: Objavljena prognoza do ponedjeljka - stižu naoblačenje i novi snijeg

FK Sarajevo će u derbiju imati sjajnu podršku: Horde zla u velikom broju krenule prema Grbavici

Do kraja prvog poluvremena prilika gotovo da nije bilo, da bi u posljednjim trenucima Leotar poveo. Grešku igrača Borca koristi Todorović i postiže eurogol za vodstvo gostiju.

U drugom poluvremenu domaći ne uspijevaju nametnuti ritam. Stvorili su tek dvije kakve-takve prilike bez učinka, a gosti su ti koji su mogli do gola u drugom dijelu igre da je samo malo precizniji bio Karić...

Promjene rezultata nije bilo pa su tako Trebinjci odnijeli puni plijen sa ove utakmice.