Engleski velikan nakon sramotnog poraza uradio gest koji je oduševio navijače

0

Tottenham je prethodnog vikenda izgubio čak 6:1 na gostovanju Newcastleu, a sada su se odlučili na gest koji je razveselio njihove navijače.

Naime, nakon sramotnog poraza, navijači Spursa koji su otputovali na sjever Engleske dobili su novac za karte nazad

Kako je prenio sportski novinar Fabrizio Romano, klub se obratio svojim navijačima izjavom kako razumiju njihove frustracije zbog poraza.

Bećirović s ambasadorima Kvinte: "BiH ćemo braniti u skladu s međunarodnim i nacionalnim pravom"

Kako su dalje rekli, riječi nisu dovoljne, pa su odlučili vratiti novac svima koji su otputovali na stadion St James' Park gdje su bili svjedoci teškog poraza svoje ekipe.

Podsjetimo, već u prvom poluvremenu je rezultat glasio 5:0 za Svrake. Harry Kane je dao utješni gol, ali onda je Callum Wilson još jednim pogotkom u drugom poluvremenu još više osramotio popularne Kokoške