Drama u Hrvatskoj: Pogledajte gol Azerbejdžana kojim su šokirali Vatrene

Hrvatska kvalifikacije za Evropsko prvenstvo otvara večeras na Maksimiru protiv Azerbejdžana, a nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Vatreni su doživjeli pravi šok u 20. minuti, kada je Sheydaev zatresao mrežu Kalinića i doveo goste u vodstvo.

Nije to bilo sve od Azerbejdžana, imali su još jednu kolosalnu priliku ranije, napadač je izašao sam pred Kalinića, ali se spetljao i propala je ta šansa.

Pred sam kraj prvog poluvremena, tačnije u 44. minuti Borna Barisić je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme te postigao gol za Hrvatsku i poravnanje rezultata 1:1.