Drama na Koševu: Sarajevo se provuklo protiv Krupe

/ prinscreen
U utakmici 4. kola Premijer lige BiH na Koševu su igrali Sarajevo i Krupa. Uz dosta sreće Sarajevo je pobijedilo odličnog novajliju rezultatom 3:2.

Sarajevo je povelo sjajnim golom Radovca u 8. minuti. Sredinom poluvremena poravnao je Koljić iz jedanaesterca nakon što je Mihojević srušio Mijića.

U 61. minuti novi penal, ovaj put za Sarajevo. S bijele tačke bio je precizan Sarić za vodstvo bordo tima 2:1.

Drama u finišu. Najprije  je Marušić u 88. minuti iskoristio smušenost odbrane Sarajeva i izjednačio na 2:2.

Čim se krenulo s centra Sarajevo opet vodi. Kadušić je ubacio, Ahmetović nije uspio doći do lopte, a Jašarević je postigao autogol za pobjedu Sarajeva 3.2.