Borac u samom finišu slavio protiv Širokog, remi Mladost i Krupe

Facebook / FK Mladost Doboj/Ilustracija
Odigrana su dva susreta 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu. Borac je na svom terenu slavio protiv Širokog Brijega rezultatom 2:1, dok je Mladost u Doboju kod Kaknja remizirala sa Širokim Brijegom (1:1).

Mladost je u Doboju kod Kaknja ugostila Krupu, a susret je završen bez pobjednika rezultatom 1:1. Poveli su gosti u 67. minuti susreta. Metalsi je pogodio vlastitu mrežu i tako donio radost gostima. Bod ekipi iz Doboja kod Kaknja ipak je donio Mišić u 84. minuti utakmice.

U drugom susretu koji je počeo u 13 sati Borac je dočekao Široki Brijeg. Domaći su poveli u 29. minuti susreta, a mrežu Širokog pogodio je Galešić.

Nakon samo tri minute igre u nastavku gosti su došli do izjednačenja, a pogodio je Wagner nakon asistencije Barabana. Tri boda Borcu donio je fudbaler Širokog Brijega Josip Barišić koji je pogodio svoju mrežu.