Derbi kola u Italiji pripao Napoliju: Ibrahimović i Krunić ostali bez bodova

0

Napoli je uspšio pobijediti na gostovanju u Milanu sa 1:0 i tako ostati u utrci za prvaka Italije, zajedno sa Interom.

U derbi susretu Napolitanci su se pokazali kao bolji tim i zasluženo odnijeli bodove.

Jedini gol na utakmici djelo je Makedonca Elifa Elmasa, koji je sjajno reagirao nakon kornera i doveo Napolitance u vodstvo od 1:0.

Pogledajte privođenje trojice muškaraca u Sarajevu zbog sumnje da su povezani sa nestankom Danke (2)

U finišu duela Milan, za koji su od prve minute igrali Zmaj Rade Krunić (igrao do 66. minute, op. a.) i Zlatan Ibrahimović, je postigao gol, ali je nakon VAR-a poništen zbog ofsajda.

Napoli je sa nova tri boda pretekao Milan na tabeli i sada za Interom, koji sa Edinom Džekom igra u sjajnoj formi, zaostaje četiri boda.

Portali zbog autorskih prava ne smiju prikazivati golove, a zgoditak Elmasa za pobjedu Napolija možete vidjeti na linku OVDJE.