Da li je ovo gol godine: Bivši veznjak Milana pogodio s centra

U nedjeljnom derbiju turske lige Galatasaray je pobijedio Trabzonspor 2-1 i tako došao do prve pozicije u prvenstvu.

Važnu pobjedu bivšeg kluba Igora Tudora režirali su Feghouli i Gomis u prvom poluvremenu, no ta dva poteza vrijedna tri boda nisu najbolje što je ovaj ogled ponudio.

Naime, u sudiskoj nadoknadi drugog poluvremena Trabzonov Slovak Juraj Kucka (31) zabio je gol s centra. Tačnije, nekadašnji Milanov veznjak pogodio je s nekih pedesetak metara. Izveo je slobodan udarac i savršeno preciznim udarcem matirao Urugvajca Fernanda Musleru koji to uopće nije očekivao.

Čak niti domaći igrači i navijači nisu mogli ostati ravnodušni poslije ovakve majstorije. Svakako, taj prekrasan gol nije im uskratio bodove.

Poslije 27 kola Galata ima 57 bodova, jedan više od Bašakšehira. Bešiktaš je na 53, Fenerbahče uz utakmicu manje ima 48.