Cristiano Ronaldo se pošteno obrukao: Svi pričaju o njegovom neslavnom potezu

1

Na stadionu Sultan bin Abdul Aziz u Abhi odigran je ove subote Superkup Saudijske Arabije u kojem su se sastali Al Nassr i Al-Hilal, dva kluba iz saudijske prijestolnice Rijada.

Konačan rezultat bio je 1:4, uvjerljiva pobjeda Al-Hilala i to nakon što je na poluvremenu pogotkom Cristiana Ronalda Al Nassr vodio.

U prvih 25 minuta nastavka srpski reprezentativci Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović režirali su preokret. Prvo je Mitrović asistirao Sergeju, a potom i sam dvaput matirao Al Nassrova vratara. Priču je u 74. minuti zaključio Malcom, piše Gol.

Ponovo zemljotres u BiH, javljaju se ljudi iz Neuma: "Jako i kratko"

No, nijedan od tih pogodaka s nije postao tako viralan kao jedan katastrofalno izvedeni slobodni udarac Cristiana Ronalda.

Portugalac se u svom stilu namjestio, zaletio i poslao loptu nebu pod oblake.