Cisse novi Lulićev saigrač

Radiosarajevo.ba
Cisse novi Lulićev saigrač


Francuski napadač Djibril Cisse (29) potpisao je dvogodišnji ugovor s Lazijem, potvrdio je rimski klub u utorak, javio je totalsport.

Osim Panathinaikosa Cisse je nastupao za Auxerr i Marseille te engleske klubove Liverpool i Sunderland.

Dosadašnji nogometaš Panathinaikosa bi godišnje trebao zarađivati 2.1 milion eura, a talijanski mediji navode da je talijanski klub platio grčkom šest miliona eura odštete.

Cisse je u utorak ujutro sletio u Rim na ljekarske preglede, a nakon što je potpisao ugovor, uskoro bi se trebao priključiti novim suigračima koji se pod trenerskom palicom Edoarda Reje pripremaju u Auronzo di Cadoreu.

Lazio je u ovom prijelaznom roku doveo još šest pojačanja, među kojima je i bh. reprezentativac Senad Lulić. Ugovor s rimskim klubom potpisali su i Marius Stankevičius, Miroslav Klose, Federico Marchetti, Lorik Cana i Abdoulay Konko.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije