Čeka nas drama u Gradačcu: Zvijezda povela protiv Željezničara u drugoj minuti

0
S. P. M.

U sklopu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovina Zvijezda i Željezničar se trenutno bore za plasman u polufinale.

Prvi susret Željezničar je dobio 2:1 na sarajevskoj Grbavici. Međutim već u startu druge utakmice Zvijezda je povela protiv plavog kluba.

Domaća ekipa dolazi do gola nakon što je golman Vedad Muftić poklonio loptu strijelcu Ajdinu Mujagiću u drugoj minuti utakmice.

Pljusak u Sarajevu iznenadio građane: Pogledajte prizore sa ulica glavnog grada BiH

Željezničar se tokom prvog poluvremena borio za ključni pogodak. Imali su 14 prilika, a četiri na gol.

Najbolji pokušaj je bio šut Armina Hodžića u 16. minuti. Primio je loptu na prsa te odmah je poslao prema golu, no sjajno je to odbranio golman Mihajlo Dabić.

Čeka nas zanimljivo drugo poluvrijeme na stadionu Banja Ilidža u Gradčcu.