Bravoooooo: Vedad Ibišević golom i asistencijom digao stadion na noge

Nogometaši Herthe su danas upisali novu pobjedu (3:1) u Bundesligi, velikim dijelom i na pogon Vedada Ibiševića.

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine postigao je vodeći gol za tim iz Berlina na na gostovanju Nurnbergu u 18. kolu njemačke Bundeslige, a sjajni Vedator je upisao i asistenciju.

Prvi gol na meču pao je u 15. minuti. Sjajnu akciju, nakon duplog pasa, lijepo je realizirao Ibišević za vodstvo od 1:0. Do kraja prvog poluvremena Hanno Behrens je uspio izjednačiti na 1:1.

U nastavku ponovo gol - Vedator je pokrenuo akciju i asistirao Ondreju Dudi za vodstvo Herthe od 2:1, a isti igrač je postavio konačnih 3:1 za Herthu.