Bravo, Zmaju: Ermin Bičakčić ponovo strijelac u pobjedi Eintrachta

0

Na programu su u subotu, 10. januara, 21. kolo njemačke 2. Bundeslige, a prvu utakmicu igrale su ekipe Eintracht Braunschweiga i Karlsruhera.

Domaći Eintracht je ubilježio pobjedu rezultatom 2:0, čime je nastavio sa dobrim igrama kojima se sklonio iz opasne zone na tabeli.

Eintracht je poveo u 13. minuti. Nakon što je dosuđen penal za njih, Kurucay je postigao pogodak sa bijele tačke. Drugi gol je postigao bivši bosanskohercegovački reprezentativac Ermin Bičakčić u 75. minuti.

Mnogi nisu svjesni da roštilj može povećati rizik od raka. Postoji fantastičan trik kako to izbjeći

Ovo je njegov treći pogodak nakon što se u oktobru vratio u klub za kojeg je nastupao od 2012. do 2014. godine.