Bravo, djevojke: Velika pobjeda SFK 2000 i plasman u drugu rundu Lige prvaka

0

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo uspjele su da u Rumuniji danas sa 2:1 da savladaju domaću Olimpiju Cluj i na taj način se plasiraju u drugu rundu kvalifikacija za Ligu prvaka.

Maja Jelčić je u 32. minuti naš tim dovela u prednost, a nakon nesretno primljenog gola u nastavku, prednost SFK 2000 vraća Marija Ana Milinković i tako mu donosi i veliku pobjedu.

Gol za pamćenje fudbalerke SFK 2000 Sarajevo: Pogledajte majstoriju Minele Gačanice

Poznati meteorolog objavio prognozu za naredne dane: 'Slijedi nam novi veliki preokret'

Protivnika u drugoj rundi SFK će saznati 1. septembra za kada je zakazan žrijeb.

Za SFK 2000 Sarajevo su nastupile: Envera Hasanbegović, Gloria Slišković, Amira Spahić (46. Marija Ana Milinković), Đula Velagić, Ena Šabanagić, Alma Krajnić (74. Alma Kamerić), Alisa Spahić, Dajana Spasojević, Amela Kršo, Minela Gačanica (90+2. Andrijana Trišić), Maja Jelčić.