Bravo, Bosanac: Benjamin Tahirović postigao gol za Ajax u važnoj pobjedi

1

U 17. kolu Eredivisie, naš reprezentativac Benjamin Tahirović postigao je svoj drugi pogodak ove sezone noseći dres Ajaxa u meču protiv GA Eaglesa (3:2).

Precizan udarac Benjamina Tahirovića zabilježen je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, a asistenciju je pružio Berghuis.

Ajax se, i ovoga puta, kao i cijele sezone mučio protiv ekipa koji nisu iz njihov ranga.

Legendarni rukometni golman doživio srčani udar, ljekari mu brzom reakcijom spasili život

Zbog toga je drama trajala do posljednje minute.

Ajax je čak tri puta vodio. Prvo sa 1:0, pa nakon gola Tahirovića 2:1, te na kraju susreta sa 3:2.