Borac pred eliminacijom iz Europe: Amateri iz Andore ih posramili u Banjoj Luci

4
Radiosarajevo.ba
Borac pred eliminacijom iz Europe: Amateri iz Andore ih posramili u Banjoj Luci
Foto: Mondo.ba / Borac posramljen u Banjoj Luci

Banjalučki Borac pretrpio je šokantan poraz od Santa Colome iz Andore u prvoj utakmici prvog pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Rezultat je na kraju glasio 1:4 za goste, koji su imali tri gola prednosti već nakon prvih 45 minuta!

Mario Mourelo je u 29. minuti pogodio za 0:1, a na 0:2 je u 34. s bijele tačke povisio Aleix Cistero.

Predložen pritvor Armanu Omeragiću (2004) za izazivanje teške nesreće kod RTV doma

Predložen pritvor Armanu Omeragiću (2004) za izazivanje teške nesreće kod RTV doma

Novi šok za domaće uslijedio je u 40. minuti, kada je David Virgili povisio na 0:3.

U 66. minuti Santa Coloma je postigla novi gol, a strijelac je bio Armando Leon.

Uspio je Borac u 71. minuti smanjiti preko Envera Kulašina, ali to je bilo sve što je uradio.

Tako je bh. viceprvak došao na korak od eliminacije, koju će probati izbjeći u revanšu za sedam dana.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (4)

/ Povezano

/ Najnovije