Bivši Zmaj zablistao u meču Serije A: Postigao gol i asistirao za svoj tim

1

Verona i Lecce su u odličnoj utakmici u okviru 13. kola italijanske Serije A odigrali bez pobjednika 2:2.

Gosti su dva puta vodili, a domaći se vraćali i osvojili bod.

Zasluge za to pripadaju bivšem bh. reprezentativacu Milanu Đuriću (33), koji je postigao gol i upisao asistenciju.

Generalni sekretar UN-a: Sudski je priznata činjenica da je u BiH bio genocid. Za nas je to genocid

Bosanski samuraj, kako su ga bh. navijači prozvali, je prvo asistirao Cyrilu Ngongeu za 1:1 u 41. minuti.

Prethodno je u 30. minuti Lecce u vodstvo doveo Remi Oudin.

Lecce je u 69. minuti ponovo došao do prednosti golom Joana Gonzaleza.

Međutim, Đurić je u 77. minuti glavom zabio za 2:2. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Đuriću je to bio treći gol ove sezone, drugi prvenstveni.

Podsjetimo, on je za BiH debitovao 28. marta 2015. godine u utakmici kvalifikacija za EP protiv Andore, koju je naš tim dobio s 0:3.

Odigrao je ukupno 15 utakmica i zabio sedam golova.

Posebno ga pamtimo po sjajnom izdanju s Kirin kupa, kada je s četiri gola naš tim predvodio do trofeja.

Njegova Verona trenutno je pretposljednja 19. na tabeli s devet bodova, jednim više od fenjeraša Salernitane.