Bh. reprezentativac golčinom oduševio navijače, postigao jedan od najljepših pogodaka u ovoj sezoni

0

Adi Nalić postigao je fantastičan gol za švedski Hammarby.

Njegova ekipa pobijedila je Norrkoping sa 2:1 u duelu 17. kola švedske lige, a Adi je u 56. minuti zabio sjajan pogotak za prednost svoje ekipe.

Adiju je ovo bio drugi gol ove sezone, a teren u današnjem susretu napustio je u 74. minuti.

Ramo Isak razgovarao s čelnikom MUP RS nakon napada na bošnjačke povratnike - evo šta su dogovorili

Osam minuta kasnije Norrkoping je poravnao preko Traustasona, ali ipak, trijumf Hammarbyju donosi Đukanović u 91. minuti meča.

Hammarby je nakon ove pobjede sedmoplasirani sa 25 bodova.

Ekipa Norrkopinga je peta sa istim brojem bodova.

U narednom kolu Hammarby igra protiv Elfsborga, dok će Norrkoping dočekati Goteborg, prenosi reprezentacija.