Bez golova u Vrapčićima

U prvoj utakmici osmine finala Kupa BiH Nogometaši Veleža i Željezničara odigrali su u Vrapčićima bez golova 0:0. Željezničar je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika, ali su Ćulum i Bešlija bili neprecizni. Velež je imao svoje prilike, čak je dva puta uspio zatresti mrežu gostiju, ali su oba pogotka poništena zbog ofsajd pozicije. Željezničar je posljednjih deset minuta igrao sa igračem manje jer je isključen Ćulum.

Čelik je na Bilinom polju sa 1:0 savladao Slaviju. Aktualni osvajač Kupa Bosne i Hercegovine veći dio susreta igrali su sa igračem manje.

Leotar je sa 3:0 savladao Olimpik i jednom nogom kročio u četvrtfinale Kupa naše zemlje., dok je Rudar iz Prijedora savladao je na gostovanju Slogu iz Uskoplja sa 1:2.