Benitez se propisno obrukao: Real Madrid zbog njegove greške ispada iz Kupa?

Radiosarajevo.ba
Benitez se propisno obrukao: Real Madrid zbog njegove greške ispada iz Kupa?

Prva utakmica 1/16 finala španskog Kupa Kralja između Cadiza i Real Madrida pretvorila se u pravu lakrdiju zbog katastrofalne greške trenera ovog španskog kluba Rafaela Beniteza.

Utakmica je tako postala tema za podsmijeh u Španiji, a sve zbog toga što se na terenu našao igrač Denis Cheryshev koji, zbog ranije suspenzije, nije imao pravo nastupa. Zbog navedenog, Realu prijeti ispadanje iz Kupa Kralja!

Da bruka bude veća, na klupi Reala bio je i omladinac koji također nije imao pravo nastupa (...).

Španski mediji podsjetili su da je 2001. Benitezova Valensija također izbačena iz Kupa Kralja zbog toga što je u timu imala igrača koji nije imao pravo nastupa.

Navijači Cadiza smijali su se tokom cijele utakmice, a s tribina su se čuli povici "šampioni, šampioni', te su Rafi Benitezu poručili da čekira Twitter koji je brujao velikom greškom ovog trenera.

Pogledajte i kako je Barcelonin Gerard Pique na Twitteru komentirao cijelu situaciju:

Benitez je poslije poručio kako ni on ni klub nisu imali pojma (?!) da Cheryshev nema pravo nastupa...

Ništa nismo znali, čim smo shvatili, odmah smo ga izveli s terena. Doznali smo na poluvremenu i zamijenili smo da ga pokažemo dobru volju. Osim toga, mogu govoriti samo o dešavanjima na terenu. Ostalo nije do mene“, kazao je smušeni Benitez.

Pratite forum portala Radiosarajevo.ba - registrirajte se, komentirajte, predlažite teme!

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije