Bayern u Atini savladao AEK, remi Young Boysa i Valencije

AA
Večeras se igraju utakmice 3. kola Lige prvaka u grupama "E", "F", "G" i "H", a već su završena dva duela koji su počeli u 18.55 sati.

Bayern Minhen je u grupi "E" u gostima u Atini savladao AEK rezultatom 2:0. Golove za Bavarce su postigli Javi Martinez u 61. i Robert Lewandowski u 63. minuti.

U drugoj utakmici, Young Boys je kao domaćin u grupi "H" remizirao 1:1 protiv Valencije. Valencia je povela u 26. minuti golom Michyja Batshuayija, ali je domaća ekipa ipak uspjela izjednačiti u 55. minuti golom Guillaumea Hoaraua iz penala.

Večeras od 21.00 sat na programu su još mečevi Ajax - Benfica, Roma - CSKA Moskva, Hoffenheim - Lyon, Manchester United - Juventus, Real Madrid - Plzen i Shakhtar Donetsk - Manchester City.