Barceloni nova pobjeda, Pjaniću ista poruka: Četiri kola La Lige, Miralemu 0 minuta

2

Fudbaleri Barcelone nastavili su s nizom fantastičnih rezultata.

Nakon Real Sociedada i Valladolida, večeras su pobjedu upisali i protiv Seville i to na gostujućem terenu.

Katalonci su pobijedili 3:0, a strijelci su bili Raphinha, Robert Lewandowski i Eric Garcia. Imali su fudbaleri koje s klupe predvodi Xavi poslije trećeg gola još nekoliko dobrih prilika, a najveću je propustio Lewandowski koji iz izgledne pozicije pokušava lobovati golmana, ali Bono ga je pročitao.

Kiss the Future: Dokumentarac o opsadi Sarajeva u produkciji Damona i Afflecka stigao na streaming!

Ono što je za navijače iz Bosnei Hercegovine najvažnije je činjenica da Miralem Pjanić ponovo nije dobio priliku za igru. Tako su prošla četiri kola La Lige, a Pjanić još nije ni minute proveo na terenu.

Barcelona je sada druga na tabeli, sa dva boda manje od najvećeg rivala Real Madrida.