Barcelona ubjedljivo jača od Villareala: Pjanić upisao prve minute

0

Nogometaši Barcelone ubjedljivo su savladali Villareal.

Katalonci su završili utakmicu rezultatom 4:0, što je odličan početak nove sezone La Lige.

Prvi go za Barcu dao je Ansu Fati već u 15. minuti, a nismo dugo čekali za drugi pogodak katalonskog kluba, pa je tako u Ansu ponovo zatresao mrežu Villareala.

U 35. minuti upisao se je i Messi na listu strijelaca iz penala.

Na samom kraju prvog poluvremena u 45. minuti Pau Torres je nažalost postigao autogol i Barcelona je otišla sa ubjedljivom prednošću na pauzu.

Drugo poluvrijeme bilo je nešto mirnije, a kada se pogleda igra Barce i ono što su pokazali igrači Villareala, ovo je i mali rezultat.

Naš reprezentativac Miralem Pjanić ušao je u 78. minuti, a zamijenio je Sergio Busquetsa. Ovim nastupom Mire je upisao i prve minute u španskom prvenstvu.