Bajić zabio dva gola u pet minuta, Milošević dva puta asistirao

Anadolija
Fudbaleri Konyaspora večeras su, u okviru 25. kola turske Super lige, u gostima na stadionu "Ulker" u Istanbulu savladali Fenerbače sa 3:2, a dva gola za goste postigao je bh. reprezentativac Riad Bajić.

Konyaspor je došao u vodstvo golom Bajića u 17. minuti, ali je Fenerbahče samo četiri minute kasnije uspio izjednačiti preko Martina Skrtela.

Bajić je ponovo u 22. minuti sjajno pogodio te povećao prednost za svoju ekipu.

Do kraja prvog poluvremena obje ekipe su imale po još nekoliko izglednih prilika, ali se rezultat ipak nije mijenjao.

Konyaspor je i u nastavku meča nastavio sa dobrom igrao te u 54. minuti golom Omera Sahinera povećao prednost na 3:1.

Fenerbahče je do kraja meča samo uspio smanjiti na 2:3, golom Moussa Sowa u 72. minuti.

Bh. internacionalac u dresu Konyaspora Deni Milošević večeras je u pobjedi svoga tima upisao dvije asistencije.

Nakon 25. nekompletiranog kola, Fenerbahče se nalazi na 4. mjestu sa 44 boda, dok Konyaspor zauzima 7. poziciju sa 35 bodova. Lider Super lige je Bešiktaš sa 54 boda, a prate ga Bašakšehir sa 52 i Galatasaray sa 46 osvojena boda.