Armenija ipak izvojevala pobjedu: Grčka poražena rezultatom 2:3

Iako je reprezentacija Armenije na početku drugog poluvremena primila brz pogodak ni oni se nisu predali i već u 73 minuti povećali su svoju prednost u gostima kod Grčke na 1:3. Gol je postigao Tigran Barseghyan.

Ipak uporna grčka uspjela je smanjiti prednost Armenije na 2:3 u 87 minuti, a strijelac je bio Konstantinos Fortounis.

Podsjećamo reprzentacija Armenije ekspresno je povela u gostima kod Grčke, prvi gol na utakmici postigao je u osmoj minuti Alexander Karapetian, a 0:2 povelisu u 32 minuti, strijelac je bio Gevorg Ghazaryan.

Na početku drugog poluvremena, reprezentacija Grče postigla je pogodak. Za grke gol je postigao Zeca u 54 minuti.

Prema mišljenju stručnjaka upravo reprezentacija Grčke je direktni konkurent naših Zmajeva za drugu poziciju u grupi "J".