Amara Dedića zateklo pitanje francuskog novinara: "Ko je rekao to? Nije istina…"

0
Radiosarajevo.ba
Amara Dedića zateklo pitanje francuskog novinara: "Ko je rekao to? Nije istina…"
Foto: Screenshot / X.com / Amar Dedić

Bh. reprezentativac Amar Dedić (22) u ponedjeljak, 3. februara, zvanično je predstavljen kao novi igrač Marseillea, a dan kasnije odgovarao je na pitanja novinara.

Uz njega je bio legendarni italijanski napadač i bivši igrač Marseillea, a sadašnji savjetnik, Fabrizio Ravanelli.

Jedno od pitanja francuskog novinara je zateklo našeg reprezentativca. Francuza je, naime, zanimala navodna Dedićeva pasioniranost šahom.

'Tajna podrška RS': Stevandić otkrio ko sve navodno stoji iza entiteta... ili ipak ne?

'Tajna podrška RS': Stevandić otkrio ko sve navodno stoji iza entiteta... ili ipak ne?

Mediji su prenijeli kako Dedić učestvuje na online turnirima pod nickom "CheckmateDedo", a novinar ga je pitao da li mu šah oduzima fokus sa fudbala.

"Ko je rekao to? Nije istina, igrao sam nekoliko partija i nisam toliko dobar", odgovorio je Dedić kroz osmijeh.

Tako to rade velikani: Pogledajte kako je Marseille predstavio Amara Dedića

Tako to rade velikani: Pogledajte kako je Marseille predstavio Amara Dedića

Dedić bi za Marseille trebao debitovati u nedjelju, 9. februara, u domaćem meču protiv Angersa.

Podsjetimo, Marseille je Dedića doveo iz Salzburga u transferu vrijednom 10 miliona eura (19,56 miliona KM).

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije