Alajbegović komentarisao gol, pa se dotakao protivnika u nokaut fazi SP-a: "Meni je svejedno"

2
Radiosarajevo.ba
Alajbegović komentarisao gol, pa se dotakao protivnika u nokaut fazi SP-a: "Meni je svejedno"
Foto: Nogometni savez BiH / Kerim Alajbegović

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je pobjedom nad Katarom (3:1) u susretu posljednjeg kola grupne faze Svjetskog prvenstva došla nadomak plasmana u nokaut fazu.

Vodeći gol za Zmajeve u 28. minuti postigao je Kerim Alajbegović, koji je nakon meča govorio za Arena Sport.

"Nisam puno razmišljao, lopta mi je fino legla. Mislim da je bio dobar gol. Dobro smo ušli u utakmicu, malo smo pali, ali smo odigrali fenomenalno prvo poluvrijeme. Poslije je bilo vruće, dobro izašli na kraju", rekao je Alajbegović.

Velika noć za BiH na Mundijalu: Zmajevi slavili sa 3:1 protiv Katara i došli nadomak knock-out faze

Velika noć za BiH na Mundijalu: Zmajevi slavili sa 3:1 protiv Katara i došli nadomak knock-out faze

Na pitanje koga bi volio u 1/16 finala bio je jasan i kratak.

"Meni je svejedno", poručio je mladi Zmaj.

Velika noć za BiH na Mundijalu: Zmajevi slavili sa 3:1 protiv Katara i došli nadomak knock-out faze

Velika noć za BiH na Mundijalu: Zmajevi slavili sa 3:1 protiv Katara i došli nadomak knock-out faze

Posebno se zahvalio navijačima.

"To je 12. igrač, nemam rečenice za to, hvala svima na sjajnoj podršci. Cijeloj Bosni i svima ovdje", rekao je Alajbegović.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije